Yhteystiedot

Tehase Auto OÜ
Tehase 2A, Tartu 50107 reg.kood 11004283

Aukioloajat:
Ma – Pe: 9-18
La: 10-14
Su: suljettu

Tel:  (+372) 7305480
Fax: (+372) 7305484
E-mail:
info@tehaseauto.ee

 

Tiimimme

Kaspar Must, myynti päälikkö
tel. 507 0878 / 7 305 481

kaspar@tehaseauto.ee

Mait Kalamees, oston johtaja
tel. 7 305 482

mait@tehaseauto.ee

Timo Koobakene, myynti konsultanti
tel. 7 305 480 / 566 000 89

timo@tehaseauto.ee 

Marek Hirmo, työpajan johtaja
tel. 517 7702 / 7 305 485

marek@tehaseauto.ee

Marko Torm, palvelu avustaja
tel. 56 450 009 / 7 305 486

marko@tehaseauto.ee 

Aile Mällo, kirjanpitäjä

aile@tehaseauto.ee