Tellimine

Tehase Auto kogenud ja abivalmis meeskond aitab mugavalt ja turvaliselt leida teile Euroopast sobiva sõiduki. Olete eelnevalt välja otsinud omale meelepärase sõiduki mõnest tuntumast Euroopa autoportaalist või usaldate selle aeganõudva tegevuse meie hoolde, et tegeleda olulisega. Mõlemal juhul teostame välja otsitud sõidukile ja ka müüjale põhjaliku taustakontrolli ning edastame saadud info Teile. Kui oleme veendunud pakutava vastavuses eeldatavale kvaliteedile, saamegi juba jätkata tehingu vormistamisega.

Vali sobiv sõiduk välja siit:   logo-mobile-login

Lihtsaim viis sõiduki kirjelduse meile edastamiseks on täita ära  AUTO TELLIMINE EUROOPAST vorm. Saatmise järel võtame Teiega ühendust ning räägime lähemalt eesootava protsessi detailidest. Kõigis sõiduki telllimise küsimustes võtke julgelt ühendust ka kodulehel kuvatud kontaktidel.

Kui Teil on soov soetada sõiduk liisingfirma vahendusel, soovitame teenusepakkujaga arutada läbi võimalikud liisingu tingimused. Tehase Auto kodulehel olevate koostööpartnerite seast leiate kiirelt vajalikud kontaktid. Samuti võite liisingu osas konsulteerida meiega:

Küsi lisainfot:

Kaspar Must, müügijuht

Tel. 507 0878 / 7 305 481

tellimine@tehaseauto.ee

NB! Avalikes Euroopa autoportaalides levib ka palju libakuulutusi. Libakuulutuses on tavaliselt normaalsest tunduvalt madalam müügihind, puudub telefoni number, puuduvad registreerimisnumbrid või need on kinni kaetud ning müüjaks on eraisik. Soovitame võtta kahtlusega ka firmade kuulutusi, mis on hiljuti registreeritud (müüja vanust kuvatakse kontaktandmete all).

Tehase Auto ei vastuta müügikuulutustes olevate andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Tehase Auto ei vastuta tehingute eest, mida pole sooritatud või kooskõlastatud Tehase Auto meeskonnaga.